Zdá se vám, že vaši žáci nedokáží rozpoznat pravdivost informací? Chcete zatraktivnit svou výuku? Hledáte oporu pro výuku mediální gramotnosti? Tak dejte svým studentům možnost si na vlastní kůži vyzkoušet roli novinářů, kteří hrají důležitou roli v souboji mezi pravdou a manipulacemi, fakty a dezinformacemi. Při únikové hře s názvem Fakescape na vaše studenty čeká velké dobrodružství, při kterém budou čelit manipulativním technikám, budou nuceni si ověřovat informace, vyhledávat a poznávat kvalitní zdroje. Zároveň si procvičí i koordinaci a práci v týmu.


Pravidla hry jsou jednoduchá, připravena je i závěrečná reflexe, která žákům shrne to nejdůležitější. Navíc se toto zpestření výuky dá stihnout za jednu vyučovací hodinu!


Chcete, abychom přijeli na vaši školu a zahráli si hru s vašimi žáky? Stačí napsat na info@fakescape.cz.

Ceník

Za hraní naší únikové hry v jedné třídě si účtujeme v České republice 500 Kč + cestovné, v případě Slovenska 20 eur + cestovné

Za hraní naší únikové hry ve dvou třídách si účtujeme v České republice 800 Kč + cestovné, v případě Slovenska 35 eur + cestovné

Za hraní naší únikové hry ve dvou třídách si účtujeme v České republice 800 Kč + cestovné, za každou další třídu si účtujeme 200 Kč. V případě Slovenska si za hraní ve dvou třídách účtujeme 35 eur + cestovné, za každou další třídu si účtujeme 10 eur.

Cena za hraní naší únikové hry pro instituce a organizace je individuální a záleží na podmínkách spolupráce/ délce hraní a typu naší přednášky.